Spotkanie dla inwestorów

Poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i dowiedz się, czy inwestowanie w nieruchomości pod wynajem wciąż się opłaca

O nas

Grzegorz Karapuda Przedsiębiorca

Zdecydowanie profesjonalne projekty, bezproblemowe i elastyczne podejście do współpracy z inwestorem. Dziękuję za solidność, kompleksowość oraz świetną atmosferę przy realizacji mieszkań inwestycyjnych. Champion Invest to godny zaufania partner w biznesie!

Paweł Skotnicki
Kancelaria Finansowa Paweł Skotnicki
Przedsiebiorca, Inwestor

Daniel Makowski, młody, dzielny przedsiębiorca ze Szczecina. Na zachodniopomorskim rynku nieuruchomości wyróżnia się ogromną aktywnością. Chętnie dzieli się swoją wiedzą. Zaangażowany w projekty społeczne, networking i zrzeszanie osób prowadzących firmy. Jego realizacje mieszkaniowe są przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Klienci otrzymują wyczerpujące materiały na temat swoich inwestycji, między innymi wideorelacje z postępów prac remontowych, odpowiedzi na nurtujące ich pytania, a na koniec, bezobsługową kurę znoszącą złote jajka. Godny polecenia.

Bartosz Kołodziejczak Inwestor z Szwecji

O firmie Champion Invest dowiedziałem się z Facebooka. Byłem akurat na etapie poszukiwania mieszkania pod wynajem. Po kilku rozmowach telefonicznych i spotkaniach, gdzie zostały mi m.in. pokazane obecnie realizowane projekty Champion Invest, zdecydowałem się na współpracę. Daniel szybko znalazł satysfakcjonujące mnie mieszkanie, które obecnie jest na etapie remontu, nadzorowanego w 100% przez firmę Champion Invest.

Mateusz Kozub Officer DPO marynarz

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Champion Invest. Najbardziej podoba mi się profesjonalne podejście Daniela Makowskiego do tematu nieruchomości. Cechuje go również rzetelność, fachowość i zaangażowanie. Nasza współpraca trwa już ponad rok i mam nadzieje, że będzie się rozwijać.

Angela Kamińska

Wraz z mężem szukaliśmy jakiegoś mieszkania dla nas na kredyt i trafiliśmy na tę firmę. Tu szczerze nie rozumiem. Chodzi o to, że w dalszej części wydzielone zostało ich „mieszkanko”? Jeśli tak, proponuję napisać: Przekonali nas do zakupu większego mieszkania i wydzielenia kawalerek na wynajem, a w dalszej części wydzielili nasze mieszkanko. Bardzo sceptycznie byliśmy do tego nastawieni, ale teraz wiemy, że był to najlepszy wybór! Najemcy spłacają nasz kredyt, a my płacimy tylko za media! Jesteście mistrzami! Dzięki!

Rafał Thiel

Profesjonalnie przeprowadzone transakcja. Bezpieczne i czytelne umowy, a do tego pełna obsługa i wsparcie klienta przez cały proces zakupu gotowca. Zdecydowanie polecam.

Magda

Jestem wymagająca, ale panowie sprostali zadaniu. Bardziej mi zależało na lokalizacji, wyglądzie zewnętrznym budynku i klatki schodowej oraz wyposażeniu niż na samej stopie zwrotu. Wiem, że większość inwestorów ma 8-10%, jednak mi wystarczyło w zupełności 7%. Przez cały remont przeszliśmy razem - to znaczy ja przyjeżdżałam na odbiory. Super kontakt, wykończenie również i co najważniejsze od razu po zakończeniu remontu zaczął się zwrot z inwestycji. Gorąco polecam!

Naszą misją jest bezpieczne inwestowanie kapitału w nieruchomości inwestycyjne. We współpracy z nami dopuszczamy tylko do sytuacji wygrany-wygrany - jeśli nie może dojść do takiej sytuacji, przerywamy współpracę.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. W zależności od tego, czy szukasz zabezpieczenia na emeryturę, dodatkowego źródła dochodu czy możliwości utrzymania się tylko z mieszkań inwestycyjnych - odpowiednio dopasowujemy strategię działania.

Znajdujemy mieszkania w najlepszych lokalizacjach, zwracamy uwagę na każdy szczegół, przygotowujemy mieszkania pod klucz, gotowe do zamieszkania, w wysokim standardzie i o dużej wartości dla potencjalnego wynajmującego.

Każdego dnia udowadniamy, że własne mieszkanie to przygoda, emocje i sporo frajdy

- dlatego do każdego projektu podchodzimy z uśmiechem, a w branży cieszymy się opinią sympatycznych, zaangażowanych i szybko działających realistów.

otwarci

jesteśmy otwarci na uwagi

słuchamy

zadajemy pytania i słuchamy odpowiedzi

rozwiewamy wątpliwości

potem słuchamy Twoich pytań i rozwiewamy wątpliwości

Zespół Champion Invest

Zdjęcie wspólne

Inwestuj
po mistrzowsku

Kamila Makowska

specjalista ds. księgowych

Inwestuj
po mistrzowsku

Daniel Makowski

specjalista ds. inwestycji mieszkaniowych

Inwestuj
po mistrzowsku

Dariusz Makowski

specjalista ds. ogólnobudowlanych

Inwestuj
po mistrzowsku

Paulina Sacewicz

specjalista ds. administracyjnych

Inwestuj
po mistrzowsku

Klaudia Kręc

specjalista ds. najmu

Inwestuj
po mistrzowsku

Jakub Wolert

specjalista ds. najmu

Inwestuj
po mistrzowsku

Agata Klimczak

konsultant ds. obsługi klienta

Inwestuj
po mistrzowsku

Michalina Wieczerzak

specjalista ds. realizacji projektów

Inwestuj
po mistrzowsku

Oskar Dworakowski

specjalista ds. ogólnobudowlanych